Spływ 2022

W dniach 04-05 czerwca 2022 odbył się zorganizowany przez

ZOZ NSZZ Ciepłowników w Polsce przy Tauron Ciepło dla członków związku i pracowników Spółki spływ kajakowy na rzece Mała Panew w miejscowości Krupski Młyn.

Pomimo ulewnego deszczu w chwili wyjazdu trzymaliśmy się słów które zwykł wypowiadać nasz wiceprzewodniczący Paweł „dla dobrych ludzi zaświeci słoneczko” . I ku uciesze wszystkich tak się stało. Po przybyciu na miejsce startu deszcz przestał padać i zaczęło się przejaśniać. Po krótkim szkoleniu przeprowadzonym przez organizatora udaliśmy się w 12-to kilometrową trasę.  Dzikość otaczającej  przyrody, urozmaicony bieg, malowniczo ukształtowane brzegi to wszystko sprawiało niesamowite wrażenie.  Dodać należy że  Dolina Małej Panwi dzięki bogactwu fauny i flory i walorom przyrodniczym naturalnych siedlisk zyskały ogromną popularność wśród uczestników także z powodu statusu obszaru Natura 2000. Meandry z piaszczystymi brzegami dawały możliwość odpoczynku i wymiany poglądów oraz możliwość spotkania z innymi spływającymi grupami. Po spływie zmęczeni ale w dobrych humorach udaliśmy się do ośrodka POSMYK w Kokotku gdzie czekały nas kolejne atrakcje. Po krótkim odpoczynku udaliśmy się na obiadokolację połączoną z imprezą integracyjną. Podczas imprezy organizator zaplanował jeszcze grilla w zewnętrznej drewnianej wiacie. Zabawa była na tyle udana że część grupy zakończyła ją na oglądaniu wschodu słońca na molo przy zalewie. Kolejny dzień przywitał nas pięknym słońcem. Po śniadaniu udaliśmy się na molo na mały odpoczynek i pogaduchy.

W opinii uczestników impreza była bardzo udana i potrzebna jako odskocznia od trudów życia codziennego. Dziękujemy wszystkim obecnym a nieobecnych zapraszamy na następne organizowane przez nas imprezy.