Holiday Park & Resort z 70% rabatem

Witamy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty  przygotowanej dla NSZZ Ciepłowników w Polsce zakupu voucherów pobytowych przygotowanej przez Holiday Park & Resort.

Został założony link sprzedażowy który będzie aktywny do 29.10.2022 roku.

Kody będą udostępniane po weryfikacji przynależności. Chętnych zapraszamy do kontaktu.

Dodatkowo każdy pracownik może skorzystać z promocji Podwójna Radość, o której informacje załączam do maila. W przypadku chęci skorzystania z promocji gastronomicznej, proszę każdą osobę o kontakt telefoniczny:)

 

Szanowni Państwo,

Oferujemy Państwu możliwość zakupu voucherów (kodów rabatowych) na 7-dniowe pobyty w naszych 6-ciu nadmorskich rodzinnych ośrodkach Holiday Park & Resort oraz górskim resorcie Holiday Park & Resort Uzdrowisko Cieplice Zdrój z rabatem 70%.

 

Ile to kosztuje?

Oferujemy Państwu możliwość zakupu voucherów (kodów rabatowych) na 7-dniowe pobyty w naszych 6-ciu nadmorskich rodzinnych ośrodkach Holiday Park & Resort oraz górskim resorcie Holiday Park & Resort Uzdrowisko Cieplice Zdrój z rabatem 70%:

Tylko 649 zł za cały 4-osobowy apartament nad morzem na 7 dni do wykorzystania w przeciągu 2 lat w 6 Resortach nadmorskich

Tylko 799 zł za cały 9-osobowy domek nad morzem na 7 dni do wykorzystania w przeciągu 2 lat w 6 Resortach nadmorskich

Tylko 799 zł za cały 9-osobowy domek nad morzem na 7 dni do wykorzystania w przeciągu 2 lat w Resorcie Holiday Park & Resort Cieplice Zdrój

 

W jakich terminach można wykorzystać vouchery?

w ośrodkach nadmorskich

od 1 kwietnia do 14 czerwca (tydzień w trakcie Majówki lub Bożego Ciała możliwy z dopłatą do vouchera 849 zł za pobyt) we wszystkich naszych resortach

cały wrzesień i październik we wszystkich naszych resortach

od listopada do marca w wybranych apartamentach w Rowach i Pobierowie

 w Uzdrowisku Cieplice Zdrój

od 1 września do 20 grudnia oraz od 1 marca do 14 czerwca

(tydzień w trakcie Majówki lub Bożego Ciała możliwy z dopłatą do vouchera 849 zł za pobyt)

 

Kiedy możemy dokonać rezerwacji?

Rezerwacji dokonujemy za pośrednictwem strony www lub telefonicznie w dogodnym dla nas terminie. Po dokonaniu rezerwacji doliczana jest obligatoryjnie opłata za sprzątanie końcowe (150 zł/ apartament i 170zł/domek) oraz wpłacamy kaucję zwrotną 750 zł (można korzystać z  tej kwoty podczas pobytu, opłacając np. usługi gastronomiczne  dostępne na terenie resortów) .

Przy wyjeździe z kaucji rozliczana jest kwota za zużyte media. Niewykorzystana kaucja jest zwracana po zakończonym pobycie.

Dlaczego warto kupić vouchery Holiday Park & Resort?

Holiday Park & Resort to największa sieć resortów rekreacyjno-wypoczynkowych, oferująca ponad 10 tys. miejsc noclegowych w 6-ciu nadmorskich rodzinnych ośrodkach oraz w nowym górskim resorcie. Jako jedyni w Polsce oferujemy pobyty dla pracowników aż z 70% rabatem. Nasze vouchery na 7-dniowe (6-dobowe) pobyty można wykorzystać przez 2 lata, i przez ten okres niezmienność wpłaconej kwoty jest gwarantowana, co jest szczególnie ważne przy aktualnej inflacji i rosnących z miesiącach na miesiąc cenach wakacji. Nawet jeżeli macie Państwo zaplanowany tegoroczny urlop, to warto już teraz pomyśleć o feriach zimowych i kolejnych wakacjach.

Dlaczego warto kupić voucher górski?

Już w wakacje startuje nasz nowy Holiday Park & Resort Uzdrowisko Cieplice Zdrój. W rezerwacji dostępnych jest na ten moment pierwszych 71 komfortowych domków, dla posiadaczy voucherów od 01 września. Ma ich tam być docelowo 450, a apartamentów 650. Kolejne domy mają być udostępnione już wkrótce i dostępnych miejsc rezerwacyjnych będzie przybywało. Uzdrowisko Cieplice Zdrój zlokalizowane jest u stóp Karkonoszy, 17 km od Karpacza. To świetna baza wypadowa na górskie wycieczki, rowerowe wyprawy oraz dla pasjonatów sportów zimowych.

Dlaczego warto kupić voucher morski?

Do wyboru jest 6 nadmorskich resortów, dogodne lokalizacje od 70 do 390 m od morza, całodniowe programy animacyjne i wiele atrakcji do dyspozycji naszych gości. Oprócz standardowych zewnętrznych basenów z podgrzewaną wodą, jacuzzi, placów zabaw, zewnętrznych siłowni i boiska do siatkówki plażowej, w Rowach i Pobierowie do dyspozycji jest basen wewnętrzny i sauny, a w Ustroniu Morskim i Mielnie wodne place zabaw. Wyjazd nad Bałtyk, szczególnie poza sezonem to inwestycja w zdrowie z uwagi na dużą zawartość jodu w powietrzu. Od tego roku można podzielić tygodniowy pobyt wynikający z vouchera na dwa krótsze pobyty – 3 noclegi + 3 noclegi. Można przyjechać do nas w weekend, ale również w tygodniu i wykorzystać swój voucher dwukrotnie.

 

Zapisy przyjmują:

Przemysław DEREWNIUK 664 089 366

Paweł FRYCZ 604 758 241

Małgorzata LUDWIG 503 866 438

Jacek MISZTAL 572 886 368

Dariusz GARNEK 506 133 594

Andrzej KAMIŃSKI 666 893 943